pondělí 14. července 2014

Nákupy za vysvědčení

Sice uběhlo už několik týdnů od předávání vysvědčení, ale i tak jsem se rozhodla hodit sem věci, které jsem si koupila v poslední školní den, když jsme jeli s rodinkou do Brna. Nejsem žádná fashion lady a budu naprosto chápat, když některou z věcí budete považovat za otřesnou.:D


Jako první si asi všimnete té tašky, na které jsou všechny ostatní věci položeny koupila jsem ji v H(nevím, jak se dělá ten znak :D)M a byla ve slevě za pouhých 70 Kč. Už předtím jsem tam na ni koukala a jsem fakt ráda, že jsem ji nakonec ukořistila v téhle super ceně.:)
Z HMka mám taky ty sluneční brýle a růžové pouzdro, taštičku - jak chcete :D. Brýle jsem našla u pokladny za pouhých 15 Kč. Taštička stála 30 Kč a koupila jsem si ji proto, že nemám žádný nepromokavý pouzdro na mobil nebo na iPod, takže až pojedu k moři, nemusím se už o svoje elektronický věcičky bát.:)
Ty barevné hodinky jsem koupila v New Yorkru a byly taky ve slevě. Stály pouhých 129 Kč a strašně se mi líbí. Jsou barevný a na léto se parádně hodí.
A nakonec tu mám knížku od Agathy Christie Mrtvá v knihovně, o které jsem psala už v dřívějším článku. Protože na knížce je uražený rožek, byla zlevněná a stála 179 Kč a to je celkem slušná cena na knížku od Agathy.:)

Žádné komentáře:

Okomentovat